2-kanálový auto zesilovač Auna AMP-CH02 1400W

Auna AMPCH02 je odolný 2-kanálový auto zesilovač s dobrými technickými parametry a charismatickým designem.Nízkorezonanční... více informací »
2-kanálový auto zesilovač Auna AMP-CH02 1400W
Značka: Auna
1 259 Kč
Ověřit dostupnost
Auna AMPCH02 je odolný 2-kanálový auto zesilovač s dobrými technickými parametry a charismatickým designem.Nízkorezonanční...

Auna AMPCH02 je odolný 2-kanálový auto zesilovač s dobrými technickými parametry a charismatickým designem.Nízkorezonanční konstrukce zaručuje bohatý zvuk, který Vás nezklame. Neúnavné válcující basy s pevně stojícími středy a volně létajícími výškami.Špičkový výkon až do 1400W max., který Vás ohromí.Vysoko a nízkoúrovňové vstupy spojují Auna zesilovač s různými zařízeními.Vzhledově přístoj spoléhá na černý základ ozdobený stříbrnou platničkou a stříbrnými lemy. Šest pod plášť šikovně schovaných LED osvětlení tvoří nepřímo LED osvětlení, které zahaluje zesilovač do jemně rozptýleného světla.

Super výrobek 2-kanálový auto zesilovač Auna AMP-CH02 1400W od známé značky Auna snadno můžete pořídit u nás nyní za rozumné peníze! Aktuálně stojí u nás 1 259 Kč.