Fitness King Twister PROFI 3v1

Twister PROFI 3v1 Twister Profi 3v1 je multifunkční posilovací rotační disk s odnímatelnými úchopy pro posilování svalů horní i... více informací »
Fitness King Twister PROFI 3v1
Značka: Fitness King
399 Kč
Ověřit dostupnost
Twister PROFI 3v1 Twister Profi 3v1 je multifunkční posilovací rotační disk s odnímatelnými úchopy pro posilování svalů horní i...

Twister PROFI 3v1

Twister Profi 3v1 je multifunkční posilovací rotační disk s odnímatelnými úchopy pro posilování svalů horní i dolní poloviny těla.
Stačí se postavit na twister PROFI 3v1 a provádět rotační pohyby pohyby tělem, čímž dochází k efektivnímu posilování svalů v oblasti břicha, boků a hýždí. Odnímatelná madla lze při usazení do rotačního disku použít k rotačnímu cvičení a posilování horní poloviny těla, případně pak použít samotné úchopy pro kliky.

Pravidelným cvičením na twisteru zajistíte rychlejší spalování tuku v partiích, kde se tuk ukládá.
Na povrchu twisteru jsou jemné výstupky, které velice příznivě stimulují a masírují chodidla a tím pozitivně ovlivňují proudění energie tělem a zároveň nohy zbavují otoků a bolestí. Pohybem rameny a celou spodní částí těla kompenzujete nedostatek fyzického pohybu. Pohyb na twisteru má stejný efekt jako uběhnutí několika kilometrů, zpevníte svaly hýždí, stehen a svaly podél celé osy páteře, získáte štíhlý pas a dobrou kondici.

Twister Profi 3v1 – technické parametry:

– nosnost 120 kg
– průměr disku 48,5 cm
masážní nášlapy pro intenzivní masáž chodidel během cvičení
odnímatelné protiskluzové podpěry na kliky – push up bar
– materiál – vysoce odolný plast

Na twister Profi 3v1 poskytujeme záruku v délce 24 měsíců.

Tento designový produkt Fitness King Twister PROFI 3v1 s osvědčenou značkou Fitness King naleznete zrovna opravdu výhodně! Právě teď jen za 399 Kč.