Romeo Tvarovatelný válec FLEXI MEMORY BAMBOO 68 x 10 cm

Tvarovatelný válec FLEXI Memory Bamboo Tvarovatelný válec Memory Bamboo je vyrobený z vysoce pružné viskoelastické pěny, ta má... více informací »
Romeo Tvarovatelný válec FLEXI MEMORY BAMBOO 68 x 10 cm
Značka: Romeo
399 Kč
Ověřit dostupnost
Tvarovatelný válec FLEXI Memory Bamboo Tvarovatelný válec Memory Bamboo je vyrobený z vysoce pružné viskoelastické pěny, ta má...

Tvarovatelný válec FLEXI Memory Bamboo

Tvarovatelný válec Memory Bamboo je vyrobený z vysoce pružné viskoelastické pěny, ta má výrazně delší životnost a lepší pružící a prodyšné vlastnosti než klasická pěna. Speciální viskoelastická pěna reaguje na tělesnou teplotu a zajistí rovnoměrné rozložení tlaku a svým efektem pomalého vracení se do původní polohy sníží napětí svalstva.

Multifunkční tvarovatelný válec Memory Bamboo je ideální pro polohování kolene, krku a ostatních částí těla. Ohebná pružina uvnitř umožňuje polštář tvarovat do tvaru podkovy.

Tvarovatelný válec Memory Bamboo – výhody:

– maximální komfort a podpora
– revoluční tvar / pěna s paměťovým efektem
– přizpůsobí se tvaru krku, ramen, šíje, kolenou,…
– příjemný pocit při relaxaci
povlak Bamboo
(40% bambusové vlákno, 60% polyester – antibakteriální, hypoalergenní, nepohlcuje pachy, uzavírání na zip, pratelný do 30°C)

Dárek ZDARMA: transportní taška

Tvarovatelný válec Flexi Memory Bamboo lze objednat s náhradním extra povlakem BAMBOO za 99 Kč.

Na tvarovatelný válec Memory Bamboo poskytujeme záruku v délce 24 měsíců.

Tento levný kus Romeo Tvarovatelný válec FLEXI MEMORY BAMBOO 68 x 10 cm od společnosti Romeo snadno najdete u nás nyní opravdu levně. Právě teď jen za 399 Kč.