slevyzceny.cz

Kulmofén BEURER HT 80

Oblíbený produkt Kulmofén BEURER HT 80 od odblíbeného výrobce Beurer jednoduše můžete získat na našich stránkách teď za akční cenu! Teď v akci 1 299 Kč. EAN: 4211125591199
Kulmofén BEURER HT 80
Ověřit dostupnost
Značka: Beurer
1 299
Popis produktu

Kulmofén BEURER HT 80 je skvělý styler pro vaše vlasy. Pracuje oběma směry otáčení a keramický povrch nástavců se postará o dokonalý a zdravý vzhled vlasů. Nabízí dva výměnné nástavce, každý o průměru 7 cm: kulatý kartáč a horkovzdušný kartáč pro objem. Díky Easy lock systému je snadno vyměníte. Funkce studené vlny zajistí, že účes dlouho vydrží. Manipulace s přístrojem je velmi pohodlná pro jeho otočnou rukojeť o 360 °C. Výběr pro dvě různé teploty. Příkon: 1000 W. Vyrobila německá společnost Beurer.    Kulmofén BEURER HT 80Funkce otáčení oběma směryIntegrovaná funkce IONUzamykatelná studená vlna pro dlouhotrvající styling2 výměnné nástavce: kulatý kartáč a horkovzdušný kartáč pro objemPrůměr kartáčů 7 cmKeramický povrch nástavcůEasy lock system pro snadnou výměnu nástavců2 teplotyOchrana proti přehřátíOtočná rukojeť o 360°Rychlé nahřátíPoutko na zavěšení1000 WVyrobila německá společnost Beurer Kulmofén BEURER HT 80 značky Beurer.

Kulmofén BEURER HT 80 – funkce otáčení oběma směry, integrovaná funkce ION, uzamykatelná studená vlna pro dlouhotrvající styling, keramický povrch nástavců – . plast.