Klarstein IceWind Plus Smart, inteligentní ochlazovač vzduchu 4 v 1, ventilátor, zvlhčovač, čistička vzduchu, ovládání pomocí aplikace

Chladivé osvěžení v horkých dnech: Klarstein IceWind Plus Ochlazovač vzduchu 4 v 1 vám spolehlivě zajistí chladné proudění... více informací »
Klarstein IceWind Plus Smart
Značka: Klarstein
5 499 Kč
Ověřit dostupnost
Chladivé osvěžení v horkých dnech: Klarstein IceWind Plus Ochlazovač vzduchu 4 v 1 vám spolehlivě zajistí chladné proudění...

Chladivé osvěžení v horkých dnech: Klarstein IceWind Plus Ochlazovač vzduchu 4 v 1 vám spolehlivě zajistí chladné proudění vzduchu a v chladných dnech zaujme také praktickými funkcemi zvlhčovače a čističky vzduchu. Obzvláště inteligentní: Ice Wind Plus Smart můžete ovládat odkudkoli přes domácí WiFi pomocí aplikace Klarstein ve vašem chytrém telefonu nebo tabletu. Čtyři různé síly větru a 3 provozní režimy poskytují přímé osvěžení jako ventilátor . Přepínatelná oscilace ventilátorů dodává čerstvý vzduch několika osobám prostřednictvím levopravé oscilace lopatek. Pokud se používá také chladič vzduchu , je chlazení k dispozici po celý den při každé činnosti. Dva vyměnitelné chladicí balíčky pro vodní nádrž mohou tento účinek ještě znásobit. Integrovaný ionizátor čistí vzduch od pachů a nečistot. Jednotku lze ovládat také prostřednictvím dotykového ovládacího panelu nebo pohodlně dálkovým ovládáním. Výkonný a všestranný: Ochlazovač vzduchu Klarstein IceWind Plus Smart 4 v 1 je osvěžující odpovědí na všechny horké dny v roce.

Tento neodolatelný produkt Klarstein IceWind Plus Smart, inteligentní ochlazovač vzduchu 4 v 1, ventilátor, zvlhčovač, čistička vzduchu, ovládání pomocí aplikace od skvělého a známého výrobce Klarstein jde nakoupit právě zde za příznivou cenu! Na našich stránkách za 5 499 Kč.