slevyzceny.cz

Bavlněné povlečení Marlow s geometrickým vzorem, zn. Colombine

Unikátní produkt Bavlněné povlečení Marlow s geometrickým vzorem, zn. Colombine s osvědčenou značkou Blancheporte můžete najít momentálně na webu za extra cenu! Nyní lze objednat jen za 1 030 Kč.
EAN: 596221090
Bavlněné povlečení Marlow s geometrickým vzorem
Ověřit dostupnost
Značka: Blancheporte
1 030

Kolekce Marlow nabízí harmonii geometrických tvarů a barev. Povlečení z kvalitní, hustě tkané a odolné bavlny se stane originálním a moderním doplňkem interiéru. Velmi pevná a pravidelná tkanina 57 vláken/cm2. Kolekce se středovým potiskem. Souprava obsahuje povlak na obdélníkový polštář a povlak na peřinu v klasickém rozměru. V nabídce také povlak na polštář s plochým lemem, čtverec nebo obdélník, 2 různé strany, povlak na váleček s vertikálním potiskem, povlak na přikrývku v typicky francouzském stylu ve tvaru lahve pro zasunutí konce pod matraci, s horizontálním potiskem a 2 stejnými stranami. Klasické prostěradlo s vertikálním potiskem. Napínací prostěradlo s horizontálním potiskem. Navíc si lze objednat povlak na přikrývku pro dva. Exkluzivní návrh Blancheporte. Standard 100 podle Oeko-Tex (n° CQ 1216/1). Tato známka označuje textilní výrobky, které byly podrobeny laboratorním testům na široké spektrum škodlivých látek a výrobek je bezpečný nad rámec platných norem. Lze prát až na 60 °C, pro ochranu živo Bavlněné povlečení Marlow s geometrickým vzorem, zn. Colombine značky Blancheporte.

Bavlněné povlečení Marlow s geometrickým vzorem, zn. Colombine – – . 100% bavlna ( 57 vláken/cm2) přirozeně jemná a odolná..