slevyzceny.cz

Tlakoměr/pulsoměr na zápěstí BEURER BC 28

Tento levný kus Tlakoměr/pulsoměr na zápěstí BEURER BC 28 od populární značky Beurer jednoduše najdete právě nyní se slevou. Ceny od 949 Kč. EAN: 4211125650445
Tlakoměr/pulsoměr na zápěstí BEURER BC 28
Ověřit dostupnost
Značka: Beurer
949
Popis produktu

Hlídáte si svůj tlak? Pak je tu pro vás spolehlivý automatický tlakoměr na zápěstí s velkým, dobře čitelným displejem.Funkce detekce arytmie vás upozorní na vysoký krevní tlak a odhalí i případné nepravidelnosti srdečního rytmu.Díky WHO klasifikaci (Světová zdravotnická organizace) si můžete být jisti, že naměřené hodnoty jsou přesné.Tlakoměr je vybaven funkcí automatického vypínání, které šetří baterii a zaručuje tak dlouhodobý provoz.Manžeta na zápěstí má nastavitelný průměr od 14 do 19,5 cm.Displej signalizuje případnou chybu, datum a čas.Tlakoměr má paměť pro dva uživatele na 60 záznamů, takže jednoduše spočítá průměr za 7 dnů.Vyrobeno německou společností Beurer.Německá kvalita a prodloužená 5letá záruka. Tlakoměr/pulsoměr na zápěstí BEURER BC 28 značky Beurer.

Tlakoměr/pulsoměr na zápěstí BEURER BC 28 – funkce automatického vypínání, nastavitelný průměr manžety, paměť pro dva uživatele – . .