Synchronizační a nabíjecí kabel USB typ C svítící

Synchronizační a nabíjecí kabel USB C se rozsvítí tehdy, když nabíjí nebo přenáší data. Je elegantní a praktický. Průtok... více informací »
Synchronizační a nabíjecí kabel USB typ C svítící
Značka: Yenkee
249 Kč
Ověřit dostupnost
Synchronizační a nabíjecí kabel USB C se rozsvítí tehdy, když nabíjí nebo přenáší data. Je elegantní a praktický. Průtok...

Synchronizační a nabíjecí kabel USB C se rozsvítí tehdy, když nabíjí nebo přenáší data. Je elegantní a praktický. Průtok světla se mění podle rychlosti přenosu dat a proudu. Kabel přestane svítit v okamžiku, kdy je zařízení plně nabité, případně jsou data přesunuta. Je určený pro připojení všech zařízení s konektorem USB C. Použitý PVC materiál zajišťuje vysokou odolnost a pružnost kabelu.Kryt konektoru ABS/PVCKabel PVC plášťRychlost dat USB 2.0 / 480 Mb/sNapájecí proud DC 5 V/3ADélka 1 mElegantní a praktický Synchronizační a nabíjecí kabel USB typ C svítící značky Yenkee.

Synchronizační a nabíjecí kabel USB typ C svítící – vysoká odolnost a pružnost, délka 1 m – . plast, kov.

Unikátní a žádaný kus Synchronizační a nabíjecí kabel USB typ C svítící od známého výrobce Yenkee snadno můžete sehnat zrovna za výhodnou cenu. Teď za akční cenu 249 Kč.