Samonafukovací termo polštář (černý)

Samonafukovací polštář pro maximální pohodlí při venkovním posezení. Studené, tvrdé lavičky a sedadla na stadionu, na festivalech pod širým... více informací »
Samonafukovací termo polštář (černý)
Značka: WENKO
299 Kč
Ověřit dostupnost
Samonafukovací polštář pro maximální pohodlí při venkovním posezení. Studené, tvrdé lavičky a sedadla na stadionu, na festivalech pod širým...

Samonafukovací polštář pro maximální pohodlí při venkovním posezení. Studené, tvrdé lavičky a sedadla na stadionu, na festivalech pod širým nebem, na hřištích nejsou pouze nepříjemné, ale také ne úplně zdravé. Polštář je super lehký (bez sáčku 143 g, s 157g) a díky své malé velikosti balení (cca 30 x 7,5 x 7,5 cm – sedací část cca 37 x 28,5x 3,5 cm) i super skladný. Vybalte, otočte ventil, počkejte krátkou dobu, zavřete ventil – a polštář je připraven k použití. Odolný vnější materiál (100% polyester) se snadno čistí vlhkým hadříkem. Samonafukovací termo polštář (černý) značky WENKO.

Hodně oblíbený kousek Samonafukovací termo polštář (černý) od kvalitní značky WENKO seženete momentálně na našich stránkách za super peníze! Právě lze objednat jen za 299 Kč.