slevyzceny.cz

Cestovní nafukovací polštářek

Kvalitní produkt Cestovní nafukovací polštářek od značky Astoreo jednoduše můžete pořídit tady nyní za akční cenu! Aktuálně v akci za 399 Kč. EAN: C0133800000
Cestovní nafukovací polštářek
Ověřit dostupnost
Značka: Astoreo
399
Popis produktu

Měkký velurový polštářek vám umožní ten nejpohodlnější odpočinek. Díky možné regulaci vzduchu je kompatibilní s každou velikostí hlavy. Vyvýšená podpora krku v zadní části polštářku splňuje maximální komfort. Polštářek nafouknete během několika vteřin a stejně tak ho i rychle vyfouknete. Uložený v praktickém pouzdru stejné barvy i materiálu a na cestách tak zabere jen minimum místa. A to není všechno. S polštářkem obdržíte navíc masku na spaní ze stejného, jemného veluru a špunty do uší. Potah polštářku je z hebkého a měkkého veluru (100% polyester). Je snímatelný a lze prát při teplotě 30 °C. Rozměry: 32 x 32 cm, ve složeném stavu v pouzdru 20,5 x 13,5 cm. Nafukovací cestovní polštářekVyvýšená podpora v oblasti krkuMaximální komfort na cestách, doma nebo v kancelářiSnímatelný potah (praní na 30 °C)Měkký velurSoučástí balení je maska na oči a špunty do uší Cestovní nafukovací polštářek značky Astoreo.

Cestovní nafukovací polštářek – snadné nafouknutí během několika vteřin, důmyslná konstrukce ventilu zabraňuje úniku vzduchu – . .