Houpací kruh 100 cm

Houpací kruh 100 cm s provazovým výpletem je skvělá houpačka pro zábavu i relaxaci. Sedák a kovový rám jsou vypletené pevnou... více informací »
Houpací kruh 100 cm
Značka: Teddies
2 279 Kč
Ověřit dostupnost
Houpací kruh 100 cm s provazovým výpletem je skvělá houpačka pro zábavu i relaxaci. Sedák a kovový rám jsou vypletené pevnou...

Houpací kruh 100 cm s provazovým výpletem je skvělá houpačka pro zábavu i relaxaci. Sedák a kovový rám jsou vypletené pevnou provazovou sítí. To umožňuje komfort při odpočinku i bezpečnost při houpání. Na houpačce můžete nejenom sedět, ale také ležet. Zavěsíte ji snadno za kovové kroužky, které jsou provlečené na závěsných lanech. Houpačka je určená pro venkovní použití. Její umístění je vhodné na plochý povrch. Není vhodná k umístění nad asfaltový, betonový nebo dlážděný povrch. Doporučený minimální odstup jsou 2 m od možných překážek, jako jsou ploty, garáže, domy, převislé větve, prádelní šňůry nebo elektrická vedení.Délka lan: cca 190 cm. Průměr kruhu: 100 cm. Nosnost: 150 kg. Materiál: textilní lano, kov. Rozměr balení: 75 x 26 x 12 cm. Vhodné pro děti od 3 let.Houpací kruhPrůměr 100 cmVysoký komfort pro relaxaci a zábavuPro venkovní použitíNosnost 150 kgPro děti od 3 let Houpací kruh 100 cm značky Teddies.

Houpací kruh 100 cm – pro zábavu i relaxaci, výplet z pevné provazové sítě, bezpečný – . látka, kov.

Tento výjimečný kousek Houpací kruh 100 cm od známé značky Teddies snadno můžete získat u nás teď za výhodné peníze. Zrovna nyní za cenu 2 279 Kč.