slevyzceny.cz

Sada pánví GRANDE COMBI 2+odním. rukojeť

Oblíbený kus Sada pánví GRANDE COMBI 2+odním. rukojeť originál od výrobce Orion můžete sehnat nyní téměř zdarma. Nyní pořídíte jen za 999 Kč. EAN: 8592381157104
Sada pánví GRANDE COMBI 2+odním. rukojeť
Ověřit dostupnost
Značka: Orion
999
Popis produktu

Sada dvou pánví si získá srdce každého, kdo sází na kvalitu. To vše s minimální spotřebou tuku. Odnímatelné rukojeti umožňují v pánvích nejen vařit, dusit, smažit, ale dokonce i zapékat v troubě. Připravené jídlo lze přímo v pánvi uchovávat i v chladničce. Pánve mají profilované dno a jsou vhodné na všechny typy varných spotřebičů (plynový a elektrický sporák, indukce či trouba).Materiál: hliník s nepřilnavým povrchem, plast, kov a silikonRozměry: průměr 20 a 26 cm, výška 4,5 a 5 cmLze mýt v myčceVelmi precizně zpracovaný povrch PFLUON GRANIT, díky kterému se pokrm nepřipékáDoporučení: u plynových sporáků vždy volte správnou velikost plamene. U elektrických, sklokeramických a indukčních vařičů pak odpovídající velikost plotýnky.     Sada pánví GRANDE COMBI 2+odním. rukojeť značky .

Sada pánví GRANDE COMBI 2+odním. rukojeť – povrch PFLUON GRANIT, díky kterému se pokrm nepřipéká – lze mýt v myčce. hliník s povrchem granit.