Dámske bavlnené tričko CITYZEN klasické

Unikátní produkt Dámske bavlnené tričko CITYZEN klasické od výrobce CityZen seženete tady teď skutečně výhodně. Nabídky již od 890 Kč. EAN: 8595684002409
Dámske bavlnené tričko CITYZEN klasické
Značka: CityZen
890 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Je to doslova zázračné triko. Technologie, kterou bylo vyrobené, je naprosto ojedinělá. Jednobarevné dámské triko CITYZEN s elastanem nepropotíte a jen tak snadno neušpiníte. Je prodyšné a jeho nošení je i díky přidanému elastanu velmi komfortní. Hydrofobní úprava chrání triko proti mokrým skvrnám a špíně a současně eliminuje zápach. Tekutiny po tkanině pouze volně stečou, aniž by zanechaly jakoukoliv stopu. Vnitřní strana trika je extrémně savá a absorbovanou vlhkost rozvádí do velké plochy. Tělesná vlhkost se tak rychle odpaří přes pleteninu směrem ven a propocené triko proto dlouho nestudí. Mokré skvrny potu nejsou zvenku vidět a to je největší výhoda tohoto unikátního oblečení.Materiál: prémiová bavlna 95 %, elastan 5 %. Výrobce je česká společnost CITYZEN.Dámské triko CITYZENZnáte z reklamyUnikátní vlastnosti a schopnostiOjedinělá technologie ve světěHydrofobní úpravaTekutiny po tkanině volně stečou a nezanechají žádnou stopuExtrémně savá vnitřní stranaPot se rychle odpaří ven – nejsou žádné mokré skvrnySnižuje zápachVyrobila česká společnost CITYZEN Dámske bavlnené tričko CITYZEN klasické značky CityZen.

Dámske bavlnené tričko CITYZEN klasické – prodyšné, velmi komfortní nošení, extrémně savá vnitřní strana, tekutiny po tkanině stečou a nezanechají žádnou stopu, nejsou žádné mokré skvrny, snižuje zápach – hydrofobní úprava, ojedinělá technologie ve světě. 95% bavlna, 5% elastan.