JGS Pepřový sprej Defender Jet 50 ml

Pepřový sprej Defender Jet Klasický kapesní obranný pepřový sprej, který je díky své velikosti vhodný nejen pro ženy a... více informací »
JGS Pepřový sprej Defender Jet 50 ml
Značka: JGS
149 Kč
Ověřit dostupnost
Pepřový sprej Defender Jet Klasický kapesní obranný pepřový sprej, který je díky své velikosti vhodný nejen pro ženy a...

Pepřový sprej Defender Jet

Klasický kapesní obranný pepřový sprej, který je díky své velikosti vhodný nejen pro ženy a důchodce.

Velmi účinný pepřový obranný sprej obsahuje 10% látky OC (Oleoresin capsicum). OC je přírodní extrakt z chilli papriček. Pepřový sprej Defender Jet vystříkne tenký paprsek pepřové tekutiny na vzdálenost 4-5 metrů. Působí i proti agresivním zvířatům.

JET = tekutá střela – vytváří soustředěný paprsek účinné látky tzv. střelu, která zasahuje v omezeném prostoru, její výhodou je , že se může použít v podstatě kdekoliv, jek venku tak i v uzavřených prostorách.

Vyrobeno v EU.
Obsah 50 ml.

Pepřový sprej je prodejný pouze osobám starším 18ti let!

Dráždí oči, dýchací orgány a kůži. Skladujte na dobře větraném místě. Nevdechujte aerosol. Zamezte styku s kůží a očima. Nebezpečí vážného poškození očí. První pomoc: Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Po styku s kůží okamžitě odložte veškeré kontaminované oblečení a kůži omyjte velkým množstvím vody.

Oblíbený a akční kus JGS Pepřový sprej Defender Jet 50 ml pocházející od značky JGS jednoduše můžete sehnat tady a teď opravdu levně. Akční ceny již od 149 Kč.