De Gusto Solná deska 30 x 20 x 5 cm

Solná deska  Pramen zdraví z Himalájí! Zdravé grilování s originální chutí Himalájí!Grilovací solná deska je čistě... více informací »
De Gusto Solná deska 30 x 20 x 5 cm
Značka: De Gusto
499 Kč
Ověřit dostupnost
Solná deska  Pramen zdraví z Himalájí! Zdravé grilování s originální chutí Himalájí!Grilovací solná deska je čistě...

Solná deska 

Pramen zdraví z Himalájí! Zdravé grilování s originální chutí Himalájí!

Grilovací solná deska je čistě přírodní produkt. Solná deska snese extrémní teploty a dlouho si uchová vysokou teplotu. Solná deska je vhodná zejména pro grilování steaků, ryb a mořských plodů, ale také zeleniny a masa. Grilovaný pokrm získá nezaměnitelnou chuť díky přítomnosti stopových prvků a přírodních minerálů v himalájské soli. Solná deska předává grilovaným pokrmům mírné aroma, menší než při normálním solení. 

Solná deska je vhodná na všechny druhy grilů, dodá chuť každému pokrmu. Také lze použít na grilování na plynovém hořáku. Další její využití naleznete při přípravě jídla v troubě.

Solná deska – rozměr:

30 x 20 x 5 cm

Solná deska – výhody:

zdravé grilování – na solné desce se jídlo nikdy nepřipálí
– tepelná úprava bez použití tuku a oleje, pokrm zůstane šťavnatý
– po nachlazení v ledničce použití jako servírovací deska
snadné čištění, lze použít opakovaně
antiseptický / antibakteriání povrch

K solné desce doporučujeme zakoupit kovový držák pro snadnější manipulaci za 299 Kč.

Upozornění:

Nepřehlédněte, že naše originální solné desky De Gusto jsou vysoké 5 cm. S ohledem na tepelný proces grilování a výjimečné tloušťce tak naše deska vydrží podstatně déle než jiné konkurenční produkty na trhu. Za bezkonkureční cenu tak u nás získáte to, co nám jiní jen závidí.
I když je každá solná deska pečlivě vybírána a kontrolována, najdou se na ní vždy menší či větší oděrky či prasklinky, které podtrhují 100% přírodní původ. Abyste životnost solné desky maximálně prodloužili, využijte náš kovový držák, který relativně křehkou desku maximálně ochrání a značně zjednoduší manipulaci v zahřátém stavu.

Přejeme dobrou chuť.

Tento zlevněný výrobek De Gusto Solná deska 30 x 20 x 5 cm od výrobce De Gusto snadno získáte tady teď opravdu levně! Ceny od 499 Kč.