Dětská dřevěná souprava PIKNIK

Dětská dřevěná souprava PIKNIK slouží dětem k pohodlnému sezení při hře, odpočinku nebo při jídle. Velmi vhodná je na... více informací »
Dětská dřevěná souprava PIKNIK
Značka: Rojaplast
1 349 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská dřevěná souprava PIKNIK slouží dětem k pohodlnému sezení při hře, odpočinku nebo při jídle. Velmi vhodná je na...

Dětská dřevěná souprava PIKNIK slouží dětem k pohodlnému sezení při hře, odpočinku nebo při jídle. Velmi vhodná je na zahradu, mateřských školek a podobných zařízení. Souprava sestává ze stolku a dvou lavic připevněných k sobě. Je vyrobená z kvalitní a masivní borovice. Použité dřevo vlastní certifikát FSC, který je zárukou původu z obhospodařovaného lesa s přísnými ekologickými a sociálními požadavky.Nosnost: 2 x 30 kg (30 kg/lavice). Hmotnost: 7 kg.Rozměry:Výška 45 cmŠířka 90 cmDélka 85 cm  Dětská souprava PIKNIKIdeální na zahradu, do mateřských škol apod.Barevné provedeníMasivní boroviceSpojená sestava lavic a stoluDlouhá životnostCertifikát FSCNosnost 2 x 30 kgHmotnost 7 kgVyrobená v EU Dětská dřevěná souprava PIKNIK značky Rojaplast.

Dětská dřevěná souprava PIKNIK – dlouhá životnost, spojená sestava lavic a stolu – certifikát FSC. dřevo.

Oblíbený a kvalitní produkt Dětská dřevěná souprava PIKNIK od výrobce se zárukou kvality Rojaplast k dostání právě nyní na našich stránkách téměř zdarma! Nyní zakoupíte za 1 349 Kč.