slevyzceny.cz

Dětské povlečení Medvídek, bio bavlna, eco-friendly

Super kousek Dětské povlečení Medvídek, bio bavlna, eco-friendly od skvělé a známé značky Blancheporte můžete nakoupit právě nyní výhodně! Akční cena 449 Kč.
EAN: 754549090
Dětské povlečení Medvídek

Vyspat se do růžova v ložním povlečení s motivem medvídka! Navíc z bio bavlny s certifikátem GOTS. Kvalita zn. Colombine des Petits. Z materiálu vybraného pro svou jemnost a odolnost. Pevná a pravidelná tkanina. Povlak na polštář (63 x 63 cm) s oušky: středový potisk, 2 stejné strany. Povlak na přikrývku (140 x 200 cm) se souvislým potiskem, v typickém francouzském střihu do tvaru lahve pro zasunutí konce povlaku pod matraci: 2 stejné strany. Napínací prostěradlo (90 x 190 cm) se sladěným motivem. Bavlna s certifikátem GOTS (Global Organic Textile Standard od CERES – 0267) pocházející z biologického zemědělství, pěstovaná bez použití pesticidů, hnojiv a chemických prostředků. Standard 100 podle Oeko-Tex. Tato známka označuje textilní výrobky, které byly podrobeny laboratorním testům na široké spektrum škodlivých látek a výrobek je bezpečný nad rámec platných norem. Lze prát až na 60 °C, pro ochranu životního prostředí doporučujeme prát na 40 °C a sušit volně na vzduchu. Dětské povlečení Medvídek, bio bavlna, eco-friendly značky Blancheporte.

Dětské povlečení Medvídek, bio bavlna, eco-friendly – – . 100% bio bavlna (57 vláken/cm2), s certifikátem GOTS: jemnější a odolnější..