slevyzceny.cz

Mrtvé moře sůl do koupele 900g

Tento velmi oblíbený výrobek Mrtvé moře sůl do koupele 900g od populární značky Palacio jednoduše můžete sehnat u nás nyní ve slevě. Akční cena od 99 Kč. EAN: 8595641300180
Mrtvé moře sůl do koupele 900g
Ověřit dostupnost
Značka: Palacio
99
Popis produktu

Expirace – 24.5.2022Sůl do koupele s extraktem z mořských řas a solí Mrtvého moře.Nová receptura obsahuje extrakt řasy Ulva lactuca a sůl z Mrtvého moře. Tyto čistě přírodní produkty vznikaly v mimořádných podmínkách, jsou bohaté na minerály a množství stopových prvků, které napomáhají udržení pokožky hebké, svěží, čisté a nedráždí ji. Produkt pomáhá při kožních problémech jako akné, psoriáza, ekzémy a plísně, ale také při otocích nebo celulitidě.Působí proti křečím a bolestem kloubů, svalů a při revmatických potížíchPřírodní kosmetika je to nejlepší pro vaši pleť a má blahodárné účinky i na vaši mysl. Odbourává únavu a stres, pomáhá při bolestech kloubů a svalů, uvolňuje tělo po zvýšené fyzické námaze, zlepšuje celkový pocitPoužití: pro relaxaci a regeneraci organismu přidáme sůl do koupele podle potřeby 2 – 3 lžíce a necháme rozpustit. Po koupeli se osprchujeme. Doporučená doba koupele je 20 min.Dermatologicky testováno. Přírodní produkt. Vyrobeno v České republice.Obsah: 900 g. Mrtvé moře sůl do koupele 900g značky Palacio.

Mrtvé moře sůl do koupele 900g – pomáhá při kožních problémech jako akné, psoriáza, ekzémy a plísně, ale také při otocích nebo celulitidě – dermatologicky testováno, přírodní produkt. .