Příchuť do SodaStream Jablko

Tento levný kus Příchuť do SodaStream Jablko od společnosti SodaStream můžete sehnat na našich stránkách teď opravdu levně. Teď v akci 139 Kč. EAN: 7290012291418
Příchuť do SodaStream Jablko
Značka: SodaStream
139 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Milovníci chutných limonád a vlastníci výrobníků Soda Stream, zpozorněte! Máme pro vás zcela jedinečný nápojový koncentrá tpříchuť Jablko pro Soda Stream.  Byl vyrobený přímo pro vás a Soda Stream.Byl vyrobený přímo pro vás a Soda Stream. Na rozdíl od tradičních „šťáv“ má však několikanásobně vyšší koncentraci. Přidáním nápojového koncentrátu do perlivé vody si snadno připravíte chutný nápoj. Koncentrát vždy přidávejte do již hotové perlivé vody. V opačném případě hrozí, že nápoj vypění a zanese vnitřní část výrobníku, což by mohlo vést k jeho poškození.Objem: 500 ml – pro přípravu až 12 lahví nápoje.Postup přípravy:Láhev s vychlazenou vodou vložte do výrobníku a připravte co nejvíce perlivou vodu. Láhev s hotovou perlivou vodou mírně nakloňte a opatrně přilijte z odměrky příslušné množství koncentrátu. Láhev uzavřete a opatrně ji v ruce promíchejte. Poté je nápoj připravený ke konzumaci. Doporučený poměr ředění je 1 díl koncentrátu na 20 dílů perlivé vody. Energie na 100 ml hotového nápoje: 64,3 KJ/ 15,4 Kcal Nápojový koncentrát pro Soda StreamPříchuť JablkoSnadná příprava500 ml pro přípravu až 12 lahví nápojePoměr ředění – 1 díl koncentrátu/20 dílů perlivé vody Příchuť do SodaStream Jablko značky SodaStream.

Příchuť do SodaStream Jablko – pro přípravu až 12 lahví nápoje – koncentrát vždy přidávejte do již hotové perlivé vody. .