Závěsný držák na šálky Wenko

Oblíbený a akční produkt Závěsný držák na šálky Wenko od kvalitní značky Wenko snadno můžete najít nyní opravdu výhodně! Nabídka již od 209 Kč. EAN: 4008838917046
Závěsný držák na šálky Wenko
Značka: WENKO
209 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Často máme v kuchyňských skříňkách omezený prostor a hodil by se nám úložný prostor navíc. Skvělou alternativou je závěsný držák na šálky Wenko. Jeho věšáčky pojmou až 10 šálků, pověšených za ouška. Držák se jednoduše zasune na polici, pod kterou vznikne závěsný úložný prostor. Upevňovací systém nevyžaduje žádné vrtání či lepení. Držák je vyrobený z vysoce kvalitního chromu. Ochranný plastový povrch je protiskluzový a zabraňuje nechtěnému poškrábání poliček.Tloušťka oceli: 4 mm. Rozměry: 22 x 5 x 28 cm. Závěsný držák na šálky WenkoÚsporné řešeníAž pro 10 šálkůJednoduché zavěšení bez vrtání či lepeníOdpružení s protiskluzovou plastovou vrstvouVysoce kvalitní chromovaná ocel Závěsný držák na šálky Wenko značky Wenko.

Závěsný držák na šálky Wenko – jednoduché zavěšení bez vrtání či lepení, odpružení s protiskluzovou plastovou vrstvou, až pro 10 šálků – . chromovaný kov.