slevyzceny.cz

Emos Nabíječka baterií pro 4 x AA/AAA, 300 mA, napájení USB 5V/1A, BCN-40

Tento nejprodávanější produkt Emos Nabíječka baterií pro 4 x AA/AAA, 300 mA, napájení USB 5V/1A, BCN-40 od dodavatele kvalitních produktů Emos je k dostání právě skutečně výhodně! Produkt momentálně prodáváme za 299 Kč.
EAN: 8592920109991
Emos Nabíječka baterií pro 4 x AA/AAA
Ověřit dostupnost
Značka: Emos
299
Popis produktu

Nabíječka baterií pro 4 x AA/AAA

S nabíječkou EMOS BCN-40 nemusíte hlídat čas nabíjení ani se strachovat, že vaše baterie budou nedobité, či přebité. Nabíječka automaticky zajistí spuštění, bezpečný průběh i včasné ukončení nabíjení. Přehřátí nabíječky a vzniku škod zabraňuje inteligentní identifikace poškozených a nenabíjecích baterií. Nabíjení je tak vždy naprosto bezpečné.

Potřebujete nabít baterie více velikostí najednou? Nabíječka EMOS BCN-40 dokáže nabíjet jakoukoliv kombinaci až 4 baterií AA nebo AAA současně. Nabíjení těchto baterií je řízeno nezávisle na sobě. Baterie není nutné nabíjet v párech, jak to vyžadují některé starší modely nabíječek.

Nabíječka je vybavena dvoubarevnou LED indikací. Na první pohled vidíte, zda je vaše baterie již nabitá, její nabíjení ještě probíhá nebo je zcela nefunkční. Máte tak rychlý přehled o stavu nabíjení u každé z vložených baterií.

Nemáte již místo v žádné elektrické zásuvce a potřebujete si i tak nabít vybité baterie? Součástí balení nabíječky BCN-40 je i praktický micro USB kabel, který umožňuje zahájit nabíjení baterií z libovolného zdroje energie (powerbanka, notebook, nabíjení s adaptérem ze sítě apod.) vybaveného USB-A napájecím slotem. Je tak jedno, zda jste právě doma, v práci, nebo třeba v autě. Nabíjení baterií je možné doslova všude.

Nabíječka baterií – technický popis:

– velikosti nabíjených článků AAA, AA
– počet nabíjených baterií současně 1 až 4
– typ nabíjených baterií NiMH 
– připojení nabíječky USB
napájení USB 5 V/1 A 
– detekce alkalických baterií ano
– doba nabíjení AAA 1 000 mAh 4hod
– doba nabíjení AA 2 700 mAh 10hod
USB kabel součástí balení (micro USB, 60 cm)
– rozměr 88 x 72 x 30 mm 

Na nabíječku baterií poskytujeme záruku v délce 24 měsíců.