Pánský skládací deštník Mini Fiber Doppler

Tento kvalitní produkt Pánský skládací deštník Mini Fiber Doppler od známé společnosti Doppler jednoduše pořídíte u nás nyní opravdu výhodně! Ceny již od 509 Kč. EAN: 9003034342802
Pánský skládací deštník Mini Fiber Doppler
Značka: Doppler
509 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Do nepřízně počasí je přímo dělaný. Mechanický pánský skládací deštník Mini Fiber Doppler díky pevné a kvalitní konstrukci obstojí i ve větru. Při převrácení větrem totiž nedojde k jeho poškození a deštník se snadno vrátí do původní polohy. Rukojeť s logem Doppler je barevně sladěná s potahem. Deštník má širokou střechu a složený zabere minimum místa. Polyesterový potah je odolný změnám vlhkosti i teplot a nesráží se.Průměr rozevřeného deštníku: 97 cm. Rozměr složeného: 25 cm. Hmotnost: 260 g. Materiál: sklolaminát, ocel, hliník, polyester. Pánský skládací deštník Mini Fiber DopplerMechanický systémPoslední dva díly sklolaminátové – obstojí i ve větruBarevně ladící rukojeť s polyesterovým potahemŠiroká střechaPotah odolný změnám vlhkosti a teplot (nesráží se)  Pánský skládací deštník Mini Fiber Doppler značky Doppler.

Pánský skládací deštník Mini Fiber Doppler – odolný proti změnám teplot a vlhkosti, mechanický systém, poslední dva díly sklolaminátové – obstojí i ve větru – . ocel, hliník, sklolaminát, polyester.