slevyzceny.cz

Glukometr

Výjimečný a žádaný výrobek Glukometr od předního výrobce Beurer můžete pořídit právě zde opravdu výhodně. Zrovna nyní za cenu 1 499 Kč. EAN: 4211125463311
Glukometr
Ověřit dostupnost
Značka: Beurer
1 499
Popis produktu

Glukometr slouží k rychlému a přesnému měření hladiny cukru v krvi ze vzorku kapilární krve.Pomocí přístroje můžete rychle a jednoduše určit hladinu cukru v krvi, uložit naměřené hodnoty a zobrazit průměr naměřených hodnot pro optimální podporu kontroly diabetu (480 pamětí s datem a časem).Přístroj zaručuje v uživatelsky příjemné úpravě snadné a bezpečné měření.Lze ho díky integrované přípojce USB připojit k počítači.Na něm pak můžete naměřené hodnoty vyhodnotit pomocí předinstalovaného GlucoMemory software (německy a anglicky) a vyhodnocení využít pro sledování hladiny cukru v krvi.AST umožňuje měření na alternativních částech těla.Součástí balení je startovací sada: 3 v 1 monitor, AST uzávěr, 5 jehel, 5 testovacích proužků, baterie, pouzdro, deník. Testovací proužky lze volně zakoupit v lékárnách.Hmotnost 37 g (s baterií).Baterie Lithium v balení.Vyrobeno německou společností Beurer.Německá kvalita a prodloužená 5letá záruka. Glukometr značky Beurer.

Glukometr – snadné a bezpečné měření, měření na alternativních částech těla – testovací proužky lze volně zakoupit v lékárnách. .