slevyzceny.cz

Sada hrnců GRANDE COMBI 3+odním. rukojeť

Designový kus Sada hrnců GRANDE COMBI 3+odním. rukojeť od známé značky Orion můžete pořídit nyní opravdu levně! Nyní pořídíte jen za 1 199 Kč. EAN: 8592381157111
Sada hrnců GRANDE COMBI 3+odním. rukojeť
Ověřit dostupnost
Značka: Orion
1 199
Popis produktu

Sada tří hrnců potěší všechny milovníky kvality a snadných řešení pro vaření. To vše s minimální spotřebou tuku. Odnímatelné rukojeti umožňují v hrncích nejen vařit, dusit, smažit, ale dokonce i zapékat v troubě. Připravené jídlo lze přímo v hrnci uchovávat i v chladničce. Lze mýt v myčce.Materiál: hliník s nepřilnavým povrchem, plast, kov a silikonRozměry: průměr 16/18/20 cm, výška 8/9/10 cmVelmi precizně zpracovaný povrch PFLUON GRANIT zaručí, že se připravovaný pokrm nepřipékáHrnce mají profilované dno a jsou vhodné na všechny typy varných spotřebičů (plynový a elektrický sporák, indukce či trouba)Doporučení: u plynových sporáků vždy volte správnou velikost plamene. U elektrických, sklokeramických a indukčních vařičů pak odpovídající velikost plotýnky.    Sada hrnců GRANDE COMBI 3+odním. rukojeť značky .

Sada hrnců GRANDE COMBI 3+odním. rukojeť – povrch PFLUON GRANIT, díky kterému se pokrm nepřipéká – lze mýt v myčce. hliník s povrchem granit.