Garden King Multifunkční gril 3v1

Multifunkční gril 3v1 Multi gril umožňuje udit, grilovat i opékat. Pokrm je tepelně připravován nad nádobou s vodní lázní... více informací »
Garden King Happy Green Gril 3v1
Značka: Garden King
1 699 Kč
Ověřit dostupnost
Multifunkční gril 3v1 Multi gril umožňuje udit, grilovat i opékat. Pokrm je tepelně připravován nad nádobou s vodní lázní...

Multifunkční gril 3v1

Multi gril umožňuje udit, grilovat i opékat. Pokrm je tepelně připravován nad nádobou s vodní lázní pomocí tepla a dýmu, nedochází ke vzniku zdraví škodlivých látek, které by se jinak dostávaly do pokrmů.

Multifunkční gril 3v1 – parametry:

  • průměr 40 cm / výška 80 cm 
  • skládá se ze tří částí – ohniště, vyšší gril, uzavřená udírna
  • 2 části mají dvířka pro přikládání a kontrolu ohně, vrchní část teploměr do 300°C

Provozní informace: Topí se v dolní části na malé mřížce uložené v kovové nádobě pomocí dvířek v plášti grilu. Ve střední části je umístěna druhá kovová nádoba s vodou, nad níž se na kovové mřížce grilují pokrmy. Pokud nechcete gril využívat jako vodní, vyjměte nádobu z grilu a připravujte pokrmy pouze nad otevřeným ohněm. Možné je také udit maso či klobásy na kovové mřížce. Intenzitu žáru ohně lze regulovat buď dvířky v plášti grilu nebo pomocí větracího ventilu ve víku grilu. Spodní díl s nádobou a malou mřížkou lze využít i jako otevřené ohniště na terase, nebo tam kde není prostor na přírodní ohniště.

K Multi grilu 3v1 doporučujeme olej ve spreji pikantní.

Na multi gril 3v1 poskytujeme záruku v délce 24 měsíců.

Zlevněný výrobek Garden King Multifunkční gril 3v1 od populárního výrobce Garden King pořídíte zde teď právě v akci! Akční ceny od 1 699 Kč.
Další produkty z kategorie Zahradní grily