Grilovací fólie Orion 2 ks

Tento designový výrobek Grilovací fólie Orion 2 ks originál od značky Orion jednoduše získáte u nás nyní za výhodnou cenu! Nyní pořídíte jen za 169 Kč. EAN: 8592381165048
Grilovací fólie Orion 2 ks
Značka: Orion
169 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Usnadněte si grilování, ať jste kdekoliv. Nepřilnavá grilovací fólie Orion 2 ks je vyrobená ze speciálního skleněného vlákna s teflonovou úpravou. Díky tomu se potraviny nepřipalují a zůstávají měkké a šťavnaté. Nepřilnavá fólie leží přímo na roštu a zabraňuje tak propadávání potravin. Snadno ji využijete i na plech při pečení v troubě (bez nutnosti vymazávání). Odolává teplotám až do 260 °C a snadno se přizpůsobí všem velikostem a tvarům grilu. Balení 2 ks. Rozměry: 41 x 33 cm.Údržba: podložku stačí omýt teplou vodou se saponátem a opláchnout čistou vodou nebo umýt v myčce.Nepoužívejte ostré předměty, které mohou poškodit nebo poškrábat její povrch. Nepokládejte ji na přímý plamen. Podložku neskládejte ani neměňte její tvar – ztratila by své vlastnosti.Grilovací fólie OrionSkleněné vlákno s teflonovou úpravouNepřilnavý povrch – potraviny se nepřipalujíVhodná i do trouby na běžné pečeníSnadná údržbaBalení 2 ks Grilovací fólie 2 ks značky .

Grilovací fólie 2 ks – nepřilnavý povrch, snadná údržba, vhodná i do trouby na běžné pečení – . skleněné vlákno s teflonovou úpravou.