De Gusto Silikonová stěrka

Silikonová stěrka Silikonová stěrka slouží k roztírání těsta, polevy a krému, snadno se čistí, netaví se, nespéká,... více informací »
De Gusto Silikonová stěrka
Značka: De Gusto
59 Kč
Ověřit dostupnost
Silikonová stěrka Silikonová stěrka slouží k roztírání těsta, polevy a krému, snadno se čistí, netaví se, nespéká,...

Silikonová stěrka

Silikonová stěrka slouží k roztírání těsta, polevy a krému, snadno se čistí, netaví se, nespéká, nepohlcuje pachy, neztrácí tvar, nezabarvuje se. Silikonová stěrka je hygienická, snadno čistitelná, vhodná pro všechny typy nádob – nepoškrábe jejich povrch.

Silikonové formy jsou skladné, snadno se čistí, jsou vyrobeny z prvotřídního žáruvzdorného silikonu, odolné od -40 do +230°C. Určeno pro použití v plynových, elektrických, horkovzdušných a mikrovlnných troubách, vhodné do ledničky, mrazničky a myčky. Pokrmy pečete zdravě bez vymazávání a pomoučování stěn forem, které se snadno vyklopí. Navíc jsou formy úsporné, protože díky vysoké tepelné vodivosti se zkrátí doba pečení až o třetinu. Silikonové formy se snadno udržují ručním mytím nebo v myčce na nádobí.

Rozměr: délka 25 cm, šířka 5 cm

Silikonové formy a nádobí nepohlcuje žádné pachy a jsou hygienické!

Na silikonovou stěrku poskytujeme záruku 24 měsíců.

Akční výrobek De Gusto Silikonová stěrka od top značky De Gusto jednoduše pořídíte zde nyní za výhodnou cenu. Nabídky od 59 Kč.