Houpací kruh 80 cm

Houpací kruh 80 cm s provazovým výpletem je skvělá houpačka pro zábavu i relaxaci. Sedák a kovový rám jsou vypletené pevnou... více informací »
Houpací kruh 80 cm
Značka: Teddies
1 929 Kč
Ověřit dostupnost
Houpací kruh 80 cm s provazovým výpletem je skvělá houpačka pro zábavu i relaxaci. Sedák a kovový rám jsou vypletené pevnou...

Houpací kruh 80 cm s provazovým výpletem je skvělá houpačka pro zábavu i relaxaci. Sedák a kovový rám jsou vypletené pevnou provazovou sítí. To umožňuje komfort při odpočinku i bezpečnost při houpání. Na houpačce můžete nejenom sedět, ale také ležet. Zavěsíte ji snadno za kovové kroužky, které jsou provlečené na závěsných lanech. Houpačka je určená pro venkovní použití. Její umístění je vhodné na plochý povrch. Není vhodná k umístění nad asfaltový, betonový nebo dlážděný povrch. Doporučený minimální odstup jsou 2 m od možných překážek, jako jsou ploty, garáže, domy, převislé větve, prádelní šňůry nebo elektrická vedení.Délka lan: cca 130 cm. Průměr kruhu: 80 cm. Nosnost: 150 kg. Materiál: textilní lano, kov. Vhodné pro děti od 3 let.Houpací kruhPrůměr 80 cmVysoký komfort pro relaxaci a zábavuPro venkovní použitíNosnost 150 kgPro děti od 3 let Houpací kruh 80 cm značky Teddies.

Houpací kruh 80 cm – pro zábavu i relaxaci, výplet z pevné provazové sítě, bezpečný – . látka, kov.

Tento exkluzivní produkt Houpací kruh 80 cm od top značky Teddies pohodlně seženete tady teď trvale výhodně! Momentálně v akci za 1 929 Kč.