slevyzceny.cz

Hrnec PASTA GRANDE 5,5 l skleněná poklic

Tento kvalitní produkt Hrnec PASTA GRANDE 5,5 l skleněná poklic originál od značky Orion snadno můžete najít tady teď právě za akční cenu. Cena od 1 299 Kč. EAN: 8592381147754
Hrnec PASTA GRANDE 5
Ověřit dostupnost
Značka: Orion
1 299
Popis produktu

Masivní hrnec PASTA GRANDE s dvěma výlevkami a poklicí potěší každého milovníka kvalitního nádobí a dobrého vaření. To vše s minimální spotřebou tuku. Odnímatelná rukojeť umožňuje v hrnci nejen vařit, dusit, smažit, ale dokonce i zapékat v troubě. Speciálně navržené úchyty udrží poklici při cezení bezpečně na místě. Připravené jídlo lze přímo v hrnci uchovávat i v chladničce.Materiál: hliník s kvalitní úpravou povrchu, sklo, nerez Rozměry: objem 5,5 l, průměr 24 cm, výška 14/18 cmVelmi precizně zpracovaný povrch PFLUON GRANIT zaručí, že se připravovaný pokrm nepřipékáHrnec má profilované dno a je vhodný na všechny typy varných spotřebičů (plynový a elektrický sporák, indukce či trouba)Otvor v poklici pro únik přebytečné páry a otvory na cezení vody (dvě různé velikosti otvorů)Lze mýt v myčceDoporučení: U plynových sporáků vždy volte správnou velikost plamene. U elektrických, sklokeramických a indukčních vařičů pak odpovídající velikost plotýnky.   Hrnec PASTA GRANDE 5,5 l skleněná poklic značky .

Hrnec PASTA GRANDE 5,5 l skleněná poklic – povrch PFLUON GRANIT, díky kterému se pokrm nepřipéká – lze mýt v myčce. hliník s povrchem granit.