slevyzceny.cz

Iontový rozčesávací kartáč BEURER HT 10

Tento nejprodávanější produkt Iontový rozčesávací kartáč BEURER HT 10 od známé kvalitní značky Beurer můžete pořídit zrovna dneska v akci. V akci od 649 Kč.
EAN: 4211125591045
Iontový rozčesávací kartáč  BEURER HT 10
Ověřit dostupnost
Značka: Beurer
649
Popis produktu

Hladké a zdravě vypadající vlasy na společenskou událost nebo do zaměstnání? Už žádný problém. Rozčesávací kartáč s ionizační technologií je opravdový mistr hřebenů.Kartáč po stisknutí tlačítka vytváří záporné ionty, které neutralizují statický náboj ve vlasechZkrotí polétavé vlasy a brání vysychání vlasů, které v důsledku zůstávají hladké a leskléDíky povrchu soft touch se dobře drží v ruceAkrylové štětiny jsou měkké a umožňují snadné rozčesáváníStav nabití baterie lze kdykoliv zjistit pohledem na kontrolkuKartáč s malým, praktickým designem je ideální do kabelky a optimální na cestyVyrobeno německou společností Beurer Iontový rozčesávací kartáč BEURER HT 10 značky Beurer.

Iontový rozčesávací kartáč BEURER HT 10 – záporné ionty neutralizují statický náboj ve vlasech, akrylové štětiny jsou měkké a umožňují snadné rozčesávání – . plast.