Canvit Imunno pro psy ochucené

Doplněk vhodný pro extrémní životní situace a fyziologický stres, podporuje přirozenou imunitu.Unikátní komplex kvasinek... více informací »
Canvit Imunno pro psy ochucené
Značka: Astoreo
139 Kč
Ověřit dostupnost
Doplněk vhodný pro extrémní životní situace a fyziologický stres, podporuje přirozenou imunitu.Unikátní komplex kvasinek...

Doplněk vhodný pro extrémní životní situace a fyziologický stres, podporuje přirozenou imunitu.Unikátní komplex kvasinek Saccharomyces cerevisiae jako hlavní zdroj ?- 1,3/1,6 glukanů posiluje imunitní systém a zvyšuje obranyschopnost organismu.Vitamíny a organicky vázané stopové prvky podporují slizniční imunitu organismu, která vytváří přirozenou bariéru proti vlivům vnějšího prostředí.Složení: sušená laktóza, uhličitan vápenatý, pšeničný škrob, sušené pivovarské kvasnice, kvasinkové buněčné stěny ze Saccharomyces cerevisiae (zdroj ?-1,3/1,6 ?-glukanů) 2,5 %, mannan-oligosacharidy 0,015 %.Analytické složky: Hrubý protein 7,7 %, obsah tuku 1 %, hrubá vláknina 5,1 %, hrubý popel 18 %.Doporučené denní dávkování: 1 tableta na 5 kg hmotnosti psa Canvit Imunno pro psy ochucené značky .

Canvit Imunno pro psy ochucené – – . .

Unikátní a oblíbený produkt Canvit Imunno pro psy ochucené od značky se zárukou kvality Astoreo lze sehnat bezpečně online extra se slevou. K sehnání zrovna v akci za 139 Kč.