slevyzceny.cz

Jednobarevné perkálové napínací prostěradlo, hloubka rohů 40 cm

Tento neodolatelný produkt Jednobarevné perkálové napínací prostěradlo, hloubka rohů 40 cm od oblíbené značky se zárukou kvality Blancheporte jednoduše naleznete zde teď právě levně! Právě nyní za skvělou cenu 1 370 Kč.
EAN: 548040090
Jednobarevné perkálové napínací prostěradlo
Ověřit dostupnost
Značka: Blancheporte
1 370

Jemnost a dlouhá životnost, to je perkálové napínací prostěradlo s hloubkou rohů 40 cm, které s perfektně hodí pro vysoké matrace! Kvalita zn. Colombine. Z materiálu vybraného pro svou jemnost a odolnost. Pevná a pravidelná tkanina. Stabilní rozměry a barvy odolné praní. Vhodné pro vysoké matrace nebo matrace s přídavnou podložkou, hloubka rohů 40 cm. Pružné rohy. Standard 100 podle Oeko-Tex (n° CQ 1216/1). Tato známka označuje textilní výrobky, které byly podrobeny laboratorním testům na široké spektrum škodlivých látek a výrobek je bezpečný nad rámec platných norem. Lze prát až na 90 °C, pro ochranu životního prostředí doporučujeme prát na 40 °C a sušit volně na vzduchu. Jednobarevné perkálové napínací prostěradlo, hloubka rohů 40 cm značky Blancheporte.

Jednobarevné perkálové napínací prostěradlo, hloubka rohů 40 cm – – . Perkál 100% bavlna (72 vláken/cm2), jemný a výjimečně odolný..