slevyzceny.cz

Jednobarevné perkálové napínací prostěradlo, hloubka rohů 40 cm

Tento exkluzivní výrobek Jednobarevné perkálové napínací prostěradlo, hloubka rohů 40 cm od společnosti s předním postavením na trhu Blancheporte pohodlně pořídíte v naší nabídce levně! Teď v akci 1 130 Kč.
EAN: 548024140
Jednobarevné perkálové napínací prostěradlo
Ověřit dostupnost
Značka: Blancheporte
1 130

Jemnost a dlouhá životnost, to je perkálové napínací prostěradlo s hloubkou rohů 40 cm, které s perfektně hodí pro vysoké matrace! Kvalita zn. Colombine. Z materiálu vybraného pro svou jemnost a odolnost. Pevná a pravidelná tkanina. Stabilní rozměry a barvy odolné praní. Vhodné pro vysoké matrace nebo matrace s přídavnou podložkou, hloubka rohů 40 cm. Pružné rohy. Standard 100 podle Oeko-Tex (n° CQ 1216/1). Tato známka označuje textilní výrobky, které byly podrobeny laboratorním testům na široké spektrum škodlivých látek a výrobek je bezpečný nad rámec platných norem. Lze prát až na 90 °C, pro ochranu životního prostředí doporučujeme prát na 40 °C a sušit volně na vzduchu. Jednobarevné perkálové napínací prostěradlo, hloubka rohů 40 cm značky Blancheporte.

Jednobarevné perkálové napínací prostěradlo, hloubka rohů 40 cm – – . Perkál 100% bavlna (72 vláken/cm2), jemný a výjimečně odolný..