slevyzceny.cz

Jednobarevné perkálové napínací prostěradlo, hloubka rohů 40 cm

Oblíbený produkt Jednobarevné perkálové napínací prostěradlo, hloubka rohů 40 cm od kvalitní značky Blancheporte jednoduše seženete teď za báječnou cenu. Produkt nakoupíte teď u nás za 1 130 Kč.
EAN: 548008140
Jednobarevné perkálové napínací prostěradlo
Ověřit dostupnost
Značka: Blancheporte
1 130

Jemnost a dlouhá životnost, to je perkálové napínací prostěradlo s hloubkou rohů 40 cm, které s perfektně hodí pro vysoké matrace! Kvalita zn. Colombine. Z materiálu vybraného pro svou jemnost a odolnost. Pevná a pravidelná tkanina. Stabilní rozměry a barvy odolné praní. Vhodné pro vysoké matrace nebo matrace s přídavnou podložkou, hloubka rohů 40 cm. Pružné rohy. Standard 100 podle Oeko-Tex (n° CQ 1216/1). Tato známka označuje textilní výrobky, které byly podrobeny laboratorním testům na široké spektrum škodlivých látek a výrobek je bezpečný nad rámec platných norem. Lze prát až na 90 °C, pro ochranu životního prostředí doporučujeme prát na 40 °C a sušit volně na vzduchu. Jednobarevné perkálové napínací prostěradlo, hloubka rohů 40 cm značky Blancheporte.

Jednobarevné perkálové napínací prostěradlo, hloubka rohů 40 cm – – . Perkál 100% bavlna (72 vláken/cm2), jemný a výjimečně odolný..