slevyzceny.cz

Kožená peněženka John

Kvalitní produkt Kožená peněženka John od oblíbené značky Lorenti snadno seženete nyní ve slevě. Aktuálně za super cenu 619 Kč.
EAN: 5903051022920
Kožená peněženka John
Ověřit dostupnost
Značka: Lorenti
619
Popis produktu

Slyšeli jste už o bezpečných peněženkách, které dokážou platební karty ochránit před krádeží digitálních dat? Dámská peněženka Lorenti vypadá jako malá a elegantní peněženka, ale je vybavena navíc speciální zastavovací membránou RFID proti skimmingu  (krádeži digitálních dat). Peněženka Lorenti takovému podvodnému jednání snadno zabrání. Tato chytrá technologie slouží k odstínění elektromagnetických vln a zabrání možnému nežádoucímu zkopírování dat z vaší karty. Peněženka je ušitá z vysoce kvalitní lakované kůže a přesto, že vypadá drobně, je uvnitř mnoho místa. Uzavírá se na patent. Přihrádka na mince má zipové zavírání. Uvnitř je přihrádka na bankovky, přihrádky na doklady a 11 přihrádek na karty.Materiál: pravá kůže. Rozměry: 10 x 12,5 x 3 cm.Co je skimming?Téměř všechny karty již obsahují RFID čip, díky kterému můžete provádět bezkontaktní platby. Tento čip obsahuje přístupové informace k vašemu účtu, které by mohl náhodný zloděj se skimovacím zařízením jednoduše přečíst. To může nepozorovaně provést ve veřejných dopravních prostředcích nebo tam, kde se k vám může přiblížit. Aniž by peněženku fyzicky držel v ruce, jeho zařízení přečte všechny údaje z karty. Odcizené peníze z účtu sice nebývají velké, protože při vyšších částkách je nutné zadat PIN, ale ztracené stokorunové částky zamrzí. Před touto hrozbou vás polehlivě ochrání speciální membrána RFID uvnitř peněženky. Dámská peněženka LorentiVysoce kvalitní kůžeElegantní, menší provedeníSpeciální technologie RFID chrání platební karty uvnitř (proti krádeži digitálních dat)Zavírání na patentPřihrádka se zipem na minceUvnitř přihrádka na bankovky, přihrádky na doklady a karty Kožená peněženka John značky Lorenti.

Kožená peněženka John – speciální technologie RFID chrání platební karty uvnitř (proti krádeži digitálních dat), přihrádka se zipem na mince – . kůže.