Kabelka

Menší kabelka David Jones má zajímavý půlkulatý tvar a můžete ji nosit přes rameno nebo křížem jako crossbody kabelku. Svým... více informací »
Kabelka
Značka: David Jones
599 Kč
Ověřit dostupnost
Menší kabelka David Jones má zajímavý půlkulatý tvar a můžete ji nosit přes rameno nebo křížem jako crossbody kabelku. Svým...

Menší kabelka David Jones má zajímavý půlkulatý tvar a můžete ji nosit přes rameno nebo křížem jako crossbody kabelku. Svým elegantním vzhledem se přizpůsobí každé příležitosti. Klopa kabelky se zavírá na kovový patent. Hlavní kapsa uvnitř má zipové zapínání, aby všechny vaše věci byly bezpečně uložené. Vnitřek kabelky je vybavený přihrádkami na mobil a drobnosti. Zadní část kabelky nabízí ještě jednu menší kapsu na zip, kam se vejdou např. kapesníčky. Ramenní popruh je dostatečně dlouhý a pevný pro pohodlné nošení. Kabelka s klopouPůlkulatý tvarKovový patentHlavní kapsa na zipPřihrádky na drobnostiPohodlný ramenní popruhMateriál: syntetická kůže. Rozměry: šířka 23 cm, výška 15 cm, hloubka 5,5 cm. Kabelka značky David Jones.

Kabelka – kabelka s klopou, kovový patent, pohodlný ramenní popruh – půlkulatý tvar, hlavní kapsa na zip. koženka.

Tento velmi oblíbený produkt Kabelka od známé značky David Jones najdete zde nyní za výhodnou cenu. Akční cena již od 599 Kč.