Kabelka přes rameno

Tato kabelka patří do rodiny shopper kabelek, tedy takových kabelek, do kterých se vejde dost věcí a dokonce i menší nákup.... více informací »
Kabelka přes rameno
Značka: David Jones
949 Kč
Ověřit dostupnost
Tato kabelka patří do rodiny shopper kabelek, tedy takových kabelek, do kterých se vejde dost věcí a dokonce i menší nákup....

Tato kabelka patří do rodiny shopper kabelek, tedy takových kabelek, do kterých se vejde dost věcí a dokonce i menší nákup. Kabelka přes rameno David Jones se dá pohodlně nosit jak přes rameno, tak i přes ruku a v ruce. Je prostorná a velmi praktická. Hlavní kapsa má zipové zavírání a proto budou vaše věci v bezpečí. Vnitřní část je vybavena i menšími přihrádkami na mobil a drobnosti. Zadní i přední část má šikovné a nenápadné kapsy se zapínáním na magnetický patent. Poslední kapsička je na zip, všitá do zadní části kabelky. Ucha jsou pevná a dostatečně dlouhá pro různé způsoby nošení. Do spodní části kabelky jsou vsazené kovové ochranné cvoky, které chrání kabelku před poškozením, pokud ji postavíte na zem. Kabelka přes ramenoProstorná a praktickáK nošení přes rameno, přes ruku a v rucePohodlná a dostatečně dlouhá uchaDno chráněné kovovými cvokyKomponenty stříbrné barvyMateriál: syntetická kůže. Rozměry: šířka 47 cm, výška 28 cm, hloubka 11,5 cm. Délka uch: 65 cm. Kabelka přes rameno značky David Jones.

Kabelka přes rameno – k nošení na rameni přes ruku a v ruce, pohodlná a dostatečně dlouhá ucha, stříbrné komponenty – prostorná a praktická, místo pro formát A4. koženka.

Vynikající kus Kabelka přes rameno od výrobce se zárukou kvality David Jones jednoduše najdete zrovna dnes ve výhodné akci! Výhodně za cenu 949 Kč.