slevyzceny.cz

Kalhotky s vysokým pasem pro ploché bříško Diams‘ Control

Hodně prodávaný produkt Kalhotky s vysokým pasem pro ploché bříško Diams' Control od předního výrobce Blancheporte k dostání tady a teď právě za extra cenu! Aktuálně výhodně za 799 Kč.
EAN: 405829046
Kalhotky s vysokým pasem pro ploché bříško Diams' Control

Spolehlivě se postarají o efekt plochého bříška a rafinovaně vymodelují postavu – jsou tu kalhotky s vysoký pasem Diams‘ Control zn. Dim. Kombinace saténového mikrovlákna a transparentního tylu. Mikrovlákno pro vyhlazující účinek. Efekt plochého bříška, středně silné stažení. Vytvarované boky a štíhlejší pas. Vysoký zahalující střih. V pase široká plochá pruženka pro více pohodlí. Standard 100 podle Oeko-Tex (n° CQ 1216 /3). Tato známka označuje textilní výrobky, které byly podrobeny laboratorním testům na široké spektrum škodlivých látek a výrobek je bezpečný nad rámec platných norem. Perte max. na 30 °C. Kalhotky s vysokým pasem pro ploché bříško Diams‘ Control značky Blancheporte.

Kalhotky s vysokým pasem pro ploché bříško Diams‘ Control – – . Mikrovlákno 81 % polyamid, 19 % elastan. Tyl 86 % polyamid, 14 % elastan. Rozkrok vypodšívkovaný bavlnou..