slevyzceny.cz

GS Brusinky MEGAFORTE s kopřivou 50 kapslí

Kvalitní a velmi žádaný produkt GS Brusinky MEGAFORTE s kopřivou 50 kapslí od výrobce s dlouholetou historií Green Swan je k sehnání tady nyní za výhodnou cenu! Aktuálně za 299 Kč.
EAN: 8594032757152
GS Brusinky MEGAFORTE s kopřivou 50 kapslí
Popis produktu

Doplněk stravy GS Brusinky MEGAFORTE s kopřivou 50 kapslí poskytuje péči o močové cesty. Koncentrovaná forma spojuje tradiční sílu extraktu brusinek s čisticími a zklidňujícími vlastnostmi kopřivy. Obsah balení: 50 kapslí (40 + 10 zdarma) jsou dávka na 50 dní užívání.Dávkování: 1 kapsli denně během jídla nebo po jídle. Zapijte dostatečným množstvím tekutin. Během užívání dbejte na dostatečný pitný režim. Doporučené užívání je minimálně 2 týdny.Složení v 1 kapsli: 680 mg kanadská brusinka, 25 mg kopřiva dvoudomá (extrakt z kořene). Přidané látky: želatina, zahušťovadlo (celulóza), protispékavá látka (stearan hořečnatý, oxid křemičitý).Upozornění: Doplněk stravy. Není určený jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Není určený pro děti do 10 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte v suchu při teplotě 15 – 25 °C. Chraňte před přímým sluncem. GS Brusinky MEGAFORTE s kopřivou50 kapslí pro 50 dní užíváníPéče o močové cestyČisticí a zklidňující látky GS Brusinky MEGAFORTE s kopřivou 50 kapslí značky Green Swan.

GS Brusinky MEGAFORTE s kopřivou 50 kapslí – čisticí a zklidňující látky, péče o močové cesty – dávkování: 1 kapsli denně během jídla nebo po jídle, doporučené užívání je minimálně 2 týdny. .