Bestway Samonafukovací karimatka 180 x 50 x 2,5 cm 68058

Samonafukovací karimatka Samonafukovací karimatka zajistí skvělý tepelný komfort a maximální pohodlí při Vašem pobytu v... více informací »
Bestway Samonafukovací karimatka 180 x 50 x 2
Značka: Bestway
499 Kč
Ověřit dostupnost
Samonafukovací karimatka Samonafukovací karimatka zajistí skvělý tepelný komfort a maximální pohodlí při Vašem pobytu v...

Samonafukovací karimatka

Samonafukovací karimatka zajistí skvělý tepelný komfort a maximální pohodlí při Vašem pobytu v přírodě. Karimatka je vhodná především pro ty, kteří jezdí rádi do kempů nebo na chalupy.

Po otevření ventilu rohu karimatky, začne materiál nasávat vzduch a rozpínat se. Samonafukovací princip se doplňuje závěrečným dofouknutím a uzavřením ventilu. Při skládání karimatky se uvolní ventil, tlakem na karimatku se vytlačí vzduch ven a uzavře se ventil, aby se zabránilo zpětnému nasátí vzduchu. Potom se teprve karimatka složí nebo sroluje do přepravní podoby.

Samonafukovací karimatka – parametry:

  • materiál polyester 190T
  • rozměr 180 x 50 x 2,5 cm
  • vestavěná pěnová vrstva pro lepší tepelný komfort
  • barva zelená
  • zdarma cestovní obal

Na samonafukovací karimatku poskytujeme záruku v délce 24 měsíců.
Výrobce: BESTWAY s.r.l. Milano, Itálie

Ve slevě kus Bestway Samonafukovací karimatka 180 x 50 x 2,5 cm 68058 od známé značky Bestway jednoduše získáte na našich stránkách teď ve výprodejové akci! Právě lze objednat jen za 499 Kč.