Garden King Lapač slimáků kruhový HD5001 2 ks

Lapač slimáků kruhový Lapač a past s nástrahou je určena k odchytu slimáků, plzáků i hlemýžďů na okrasných a... více informací »
Garden King Lapač slimáků kruhový HD5001 4 ks
Značka: Garden King
98 Kč
Ověřit dostupnost
Lapač slimáků kruhový Lapač a past s nástrahou je určena k odchytu slimáků, plzáků i hlemýžďů na okrasných a...

Lapač slimáků kruhový

Lapač a past s nástrahou je určena k odchytu slimáků, plzáků i hlemýžďů na okrasných a hospodářských plochách. Lapač slimáků je vhodný především na zeleninové zahrádky, skalky, políčka i větší zahrady. Účinnost nástrahy je zaručena použitím návnady ve formě kapaliny. Konstrukce lapače je velmi jednoduchá a spolehlivá.

Lapač slimáků je složen z plastové nádobky, do které se umístí vábící kapalina. Nádobka se umístí ve stejné rovině s terénem do předem vyhloubené jamky. Slimáci jsou lákáni do nádobky, kde vlivem návnady s pivem jsou omámeni a padají do kapaliny. Vylézání slimáků zabraňuje speciální konstrukce víčka. Slimáky lze ponechat na dně nádobky až do konce doby účinnosti návnady. Účinnost lapače je v poloměru 2 – 4 m od středu umístěného lapače. Pro větší plochy doporučujeme umístit více lapačů ve vzdálenosti cca 5 – 6 m od sebe.

Lapač slimáků rozměr: 9 x 11,5 cm

Na lapač slimáků poskytujeme záruku v délce 24 měsíců.

Zlevněný produkt Garden King Lapač slimáků kruhový HD5001 2 ks od známé společnosti Garden King seženete tady a teď za výprodejovou cenu. Akční ceny od 98 Kč.