Garden King Zapalovací komín PR-004 9881

Zapalovací komín S tímto komínovým podpalovačem pohodlně a rychle zapálíte dřevěné uhlí nebo brikety  Zapalovací komín... více informací »
Garden King Zapalovací komín PR-004 9881
Značka: Garden King
199 Kč
Ověřit dostupnost
Zapalovací komín S tímto komínovým podpalovačem pohodlně a rychle zapálíte dřevěné uhlí nebo brikety  Zapalovací komín...

Zapalovací komín

S tímto komínovým podpalovačem pohodlně a rychle zapálíte dřevěné uhlí nebo brikety  Zapalovací komín urychlí rozhoření až o 30 minut, je vhodný pro jakýkoliv gril na dřevěné uhlí nebo brikety. Zapalovací komín je vyroben z kvalitní pozinkované oceli. Na rukojeti je ochranná část rukou, která zabraňuje popálení. Dřevěná rukojeť zaručuje pohodlný úchop a izolaci před horkým vzduchem.

Zapalovací komín – parametry:

  • materiál kov + dřevo
  • průměr 17 cm, výška 28 cm
  • váha cca 900 g

Použití: na nehořlavý podklad nebo přímo na palivový rošt uvnitř grilu vložte dvě kostky tuhého podpalovače. Nad hořící kostky pak umístěte nádobu naplněnou potřebným množstvím uhlí. Až docílíte požadované teploty uhlíků (cca za 15 až 20 minut), nasypte obsah do grilu. Poté můžete začít s grilováním.

Na zapalovací komín poskytujeme záruku v délce 24 měsíců.

Unikátní a oblíbený produkt Garden King Zapalovací komín PR-004 9881 od značky Garden King najdete zde teď právě ve slevě! Teď za akční cenu 199 Kč.