Koňský balzám chladivý 600ml

Kvalitní a žádaný kus Koňský balzám chladivý 600ml originál od značky Palacio pořídíte zde teď levně. Teď v akci 149 Kč. EAN: 8595641300548
Koňský balzám chladivý 600ml
Značka: Palacio
149 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Chladivý bylinný balzám je vyroben dle originální ověřené receptury s vysokým podílem rostlinných extraktů, které jsou známé pro své blahodárné účinky při masážích pokožky v bolasti unavených svalů, kloubů, šlach a páteře.Účinné látky obsažené v bylinných extraktech mohou napomáhat při regenerační masáži unavených a těžkých nohou nebo namožených zad.Je vhodný také na pokožku v oblasti křečových žil.Použití: Bylinný gel aplikujte na pokožku v oblasti kloubů, šíje, zad a pod. a jemně vmasírujte. Dle potřeby opakujte.Určeno pouze pro zevní použití. Zabraňte vniknutí do očí. Skladujte mimo dosah dětí a při teplotě 5 – 20°C. Vzácně se může vyskytnout reakce na některou z aktivních přírodních látek přípravku. NEVHODNÉ PRO DĚTI DO 3 LET. Pravidelné používání zvyšuje účinnost.Dermatologicky testováno.Přírodní produkt.Vyrobeno v České republice. Objem: 600 ml.  Koňský balzám chladivý 600ml značky Palacio.

Koňský balzám chladivý 600ml – je vhodný na pokožku v oblasti křečových žil – dermatologicky testováno, přírodní produkt, určeno pouze pro zevní užití, zabraňte vniknutí do očí. .