slevyzceny.cz

Arganová sůl do koupele 1200g

Kvalitní a oblíbený výrobek Arganová sůl do koupele 1200g od společnosti Palacio snadno naleznete zrovna téměř zdarma. V akci od 139 Kč.
EAN: 8595641301149
Arganová sůl do koupele 1200g
Ověřit dostupnost
Značka: Palacio
139
Popis produktu

Luxusní sůl s příměsí arganového oleje dokonale zjemňuje a regeneruje pokožku.Arganový olej patří mezi nejvzácnější oleje na světě. Svým dokonalým složením je jedinečný a již po staletí platí za přírodní elixír mládí a krásy. Ozdravné a blahodárné účinky mořské vody jsou také obecně známé. Dokáže díky velkému obsahu minerálů a stopových prvků značně podpořit péči o pokožkuNa rozdíl od běžných přípravků do koupele, proniká sůl do hlubších vrstev kůže a váže na sebe vlhkost, proto je pokožka po slané lázni krásně vypnutá a hladkáSůl dokáže detoxikovat organismus, stimuluje látkovou výměnu a prokrvuje tělo. Abyste jejích skvělých vlastností využili, nemusíte však nutně jezdit k moři. Kombinace těchto dvou přírodních produktů vytvoří dokonalý celekVaše tělo se v příjemně teplé lázni s přídavkem arganové soli uvolní a ztuhlé svaly snáze povolí.Použití: V teplé vodě nechte rozpustit 1 až 2 hrsti soli. Doporučená doba lázně je cca 20 min.Vyrobeno v ČR a dermatologicky testováno. Arganová sůl do koupele 1200g značky Palacio.

Arganová sůl do koupele 1200g – sůl proniká do hlubších vrstev kůže a váže na sebe vlhkost, proto je pokožka po slané lázni krásně vypnutá a hladká – dermatologicky testováno. .