Kozí mléko sůl do koupele 900g

Koupelová sůl s unikátními extrakty z medu a kozího mléka pro blahodárnou a osvěžující koupel.Koupel s teplou vodou stimuluje... více informací »
Kozí mléko sůl do koupele  900g
Značka: Palacio
89 Kč
Ověřit dostupnost
Koupelová sůl s unikátními extrakty z medu a kozího mléka pro blahodárnou a osvěžující koupel.Koupel s teplou vodou stimuluje...

Koupelová sůl s unikátními extrakty z medu a kozího mléka pro blahodárnou a osvěžující koupel.Koupel s teplou vodou stimuluje organismus, uvolňuje vnitřní napětí a podporuje čistící a ošetřující účinky pro pokožkuPřírodní kosmetika je to nejlepší pro vaši pleť a má blahodárné účinky i na vaši mysl. Odbourává únavu a stres, pomáhá při bolestech kloubů a svalů, uvolňuje tělo po zvýšené fyzické námaze, zlepšuje celkový pocitPoužití: pro relaxaci a regeneraci organismu přidáme sůl do koupele podle potřeby 2 – 3 lžíce a necháme rozpustit. Po koupeli se osprchujeme. Doporučená doba koupele je 20 min.Dermatologicky testováno. Přírodní produkt Vyrobeno v České republice.Obsah: 900 g. Kozí mléko sůl do koupele 900g značky Palacio.

Kozí mléko sůl do koupele 900g – koupel s teplou vodou stimuluje organismus, uvolňuje vnitřní napětí a podporuje čistící a ošetřující účinky pro pokožku – dermatologicky testováno, přírodní produkt. .

Velmi žádaný výrobek Kozí mléko sůl do koupele 900g značky Palacio jednoduše najdete zde v akci. Nabídky již od 89 Kč.