slevyzceny.cz

Kuchyňský robot SENCOR STM

Unikátní kus Kuchyňský robot SENCOR STM od výrobce Sencor získáte zde teď právě téměř zdarma! Nyní pořídíte jen za 3 999 Kč. EAN: 8590669262786
Kuchyňský robot SENCOR STM
Ověřit dostupnost
Značka: Sencor
3 999
Popis produktu

Mít na vaření a pečení silného a schopného pomocníka už nebude problém. Představujeme vám multifunkčního parťáka, který díky rozsáhlým a chytrým funkcím zastane práci několika robotů. Jeho silný motor dokáže udržet otáčky i při vysoké zátěži. Integrované NutriSmart programy si poradí s různým mixováním a využijete i populární režim Smoothie. Dvě výstupové konstrukce umožňují díky bajonetovému systému pohodlně nasadit několik nástavců. Nerezová mísa o objemu 4 l dokáže zpracovat až 1,6 kg těsta. Flexi hnětací metla je potažena speciální gumou, která dokonale stírá a je vhodná pro jemnější těsta (rolády, krémy, polevy aj.). Flexi balónová šlehací metla je unikátní díky své konstrukci (šlehání vajec, žloutků, šlehačky, majonézy, másla, sněhu apod.) Hnětací hák odvádí perfektní práci při přípravě těsta na pečivo, buchty, kynuté koláče, cukroví, těstoviny aj.). Míchací metlou umícháte snadno těsta na bábovku, bublaninu, koláče s ovocem. Jednoduše do mísy vložíte ingredience a spustíte. Led osvětlení pro snadný přehled průběhu přípravy. Už se vám nestane, že v těstu budete mít hrudky. Postará se o to planetární systém, při kterém rotují hlavice oběma směry zároveň. Díky protiskluzovým nožkám je robot stabilní i při maximální rychlosti. Aretační pojistka proti spuštění a pojistka proti přehřátí. Pulzní spínač. Příkon 800 W. Příslušenství: NutriBlender s uzavíratelnou lahví na pití z prémiového materiálu Tritanu. 4 l nerezová mísa s měřící ryskou, 4 nástavce pro hnětení, šlehání, sekání/krájení a jemné těsto.
    Multifunkční přístroj – zastane několik robotů
    NutriSmart programy pro mixování
    Režim Smoothie
    Bajonetový systém pro snadné nasazení nástavců
    Zpracování až 1,6 kg těsta
    Chytrá funkce Sencor Smart Power and Energy – nejlepší otáčky, pozvolný start, možnost nastavení 6 rychlostních stupňů
    Podsvícený otočný regulátor
    Pojistka proti přehřátí
    Aretační pojistka proti spuštění
    Pulzní spínač
    Stabilita i při vysoké rychlosti
    Bohaté příslušenství
Čištění: plastové části lze mýt v myčce. Kovové součásti do myčky nevkládejte, aby nedošlo k poškození jejich povrchu.
  Kuchyňský robot SENCOR STM značky Sencor.

Kuchyňský robot SENCOR STM – silný motor, zpracování až 1,6 kg, těstaplanetární systém, pojistka proti přehřátí – plastové části lze nechat umýt v myčce, kovové součásti do myčky nevkládejte. .