Fox & Fern Gendt, květináč, fiberstone, interiér/exteriér

Květináč ze zahradnickým talentem: v květináči Fox & Fern by blumfeldt Gendt budou vaše pokojové i balkónové rostliny... více informací »
Fox & Fern Gendt
Značka: Fox & Fern
2 999 Kč
Ověřit dostupnost
Květináč ze zahradnickým talentem: v květináči Fox & Fern by blumfeldt Gendt budou vaše pokojové i balkónové rostliny...

Květináč ze zahradnickým talentem: v květináči Fox & Fern by blumfeldt Gendt budou vaše pokojové i balkónové rostliny nádherně růst a zároveň jim bude poskytnuto stylové a krásné místo. Superlehký a přesto extrémně robustní květináč z materiálu fiberstone je navržen v nadčasovém stylu 50. let a úžasně zapadne do každého obytného prostoru. Materiál je o 70 % lehčí než beton a je také UV odolný a mrazuvzdorný, venku může zůstat po celý rok. Vaše rostliny uvítají přesun do květináče Fox & Fern by blumfeldt Gendt: odtokový otvor ve spodní části zajišťuje odtok přebytečné vody při zalévání a v případě potřeby se dá uzavřít zátkou. Květináče jsou vhodné jako vrchní květináče nebo na přímé zasazení rostlin. Dokonale zapadnou do našich stojanů na rostliny, které umožní vašim rostlinám ještě více vyniknout.

Tento velmi žádaný produkt Fox & Fern Gendt, květináč, fiberstone, interiér/exteriér od skvělé a známé značky Fox & Fern je k dispozici v naší internetové nabídce za akční cenu. Produkt momentálně prodáváme za 2 999 Kč.