Wellife Tygří mast Tiger Balm 50 ml

Tygří mast Tiger Balm Tygří mastí je účinným, ověřeným prostředkem pro tišení bolestivých projevů svalů, šlach a kloub,... více informací »
Wellife Tygří mast Tiger Balm 50 ml
Značka: Wellife
149 Kč
Ověřit dostupnost
Tygří mast Tiger Balm Tygří mastí je účinným, ověřeným prostředkem pro tišení bolestivých projevů svalů, šlach a kloub,...

Tygří mast Tiger Balm

Tygří mastí je účinným, ověřeným prostředkem pro tišení bolestivých projevů svalů, šlach a kloub, při nachlazení, chřipce, bolestech hlavy nebo poštípání komáry či hmyzem. Tygří mast můžete použít i pro zahřátí a prokrvení svalů před sportovním tréninkem. Při masáži dochází k úlevě za působení účinných látek známých pro své analgetické, protizánětlivé a antiseptické účinky.

Tygří mast Tiger Balm – výhody:

  • pomáhá při bolestech kloubů, svalů, při drobných popáleninách,…
  • působí protizánětlivě
  • přírodní analgetikum
  • uvolňuje bolest
  • přírodní produkt

Tygří mast Tiger Balm – parametry:

– bohatá, krémová konzistence
– objem 50 ml

Tygří mast dodáváme v sadě 2 ks za 258 Kč (129 Kč/ks),
samostatně za 149 Kč.

Tygří mast Tiger Balm – složení:

Petrolatum (vazelína), Paraffinum Liquidum (paraffin), Mentha Piperita Leaf Oil (peprmintový olej), Melaleuca Leucadendron Cajaput Oil (silice čajovníku australského), Camphor (kafr), Menthol (mentol), Eugenia Caryophyllus Leaf Oil (olej z hřebíčku)

Upozornění: pouze pro zevní použití, chraňte oči a sliznice.

Tento neodolatelný produkt Wellife Tygří mast Tiger Balm 50 ml od top značky Wellife jednoduše můžete získat nyní ve výprodejové akci. Teď v akci 149 Kč.