slevyzceny.cz

Menstruační kalhotky midi z bio bavlny* Dim Protect, pro středně silnou menstrua

Unikátní a oblíbený produkt Menstruační kalhotky midi z bio bavlny* Dim Protect, pro středně silnou menstrua od společnosti s úžasnou pověstí Blancheporte pohodlně nakoupíte v aktuální nabídce extra výhodně. Zboží pořídíte teď u nás za 899 Kč.
EAN: 379925050
Menstruační kalhotky midi z bio bavlny* Dim Protect

Kalhotky Dim Protect jsou vyrobené z jedinečných hypoalergenních materiálů, takže se díky nim můžete věnovat jakékoliv činnosti, dokonce i sportu! Změňte Vaše návyky díky této účinné ochraně z bio bavlny* a získejte svobodu. Menstruační kalhotky Dim Protect ve střihu midi. Pro středně silnou menstruaci. Vnitřní tkanina z jemné bio bavlny*. Patentovaný design zabraňuje úniku tekutiny a pohlcuje zápach. Absorpční střed a nepropustný svršek: pro nepřetržitý pocit sucha. Absorpční kapacita odpovídá 2 tampónům. Ochrana až 12 hodin. Pružné zakončení pasu a nohaviček. Komfortní střih midi. Pokud váháte mezi 2 velikostmi, doporučujme zvolit tu větší. Produkt s označením Organic Cotton Standard (OCS) certifikovaný společností Ecocert Greenlife dle normy OCS (EGL/210769/1117427/1). Tato norma posuzuje zpracování, výrobu a balení výrobku a potvrzuje, že obsahuje adekvátní objem materiálů z ekologického sektoru. Standard 100 podle Oeko-Tex (n° CQ 1216 /3). Tato známka označuje textilní výrobky, které byly podrobeny labor Menstruační kalhotky midi z bio bavlny* Dim Protect, pro středně silnou menstrua značky Blancheporte.

Menstruační kalhotky midi z bio bavlny* Dim Protect, pro středně silnou menstrua – – . 93 % bio bavlna*, 7 % elastan. Tyl 80 % polyamid, 20 % elastan. Vnitřní tkanina 100% bio bavlna*..