Dámský skládací deštník Mini Fiber Uni

Unikátní a oblíbený výrobek Dámský skládací deštník Mini Fiber Uni s osvědčenou značkou Doppler snadno naleznete zde skutečně výhodně. Nabídky od 509 Kč. EAN: C0278701000
Dámský skládací deštník Mini Fiber Uni
Značka: Doppler
509 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Do nepřízně počasí je přímo dělaný. Mechanický dámský skládací deštník Mini Fiber Uni díky pevné a kvalitní konstrukci obstojí i ve větru. Při převrácení větrem totiž nedojde k jeho poškození a deštník se snadno vrátí do původní polohy. Rukojeť s logem Doppler je barevně sladěná s potahem. Deštník má širokou střechu a složený zabere minimum místa v kabelce. Polyesterový potah je odolný změnám vlhkosti i teplot a nesráží se.Průměr rozevřeného deštníku: 97 cm. Rozměr složeného: 25 cm. Hmotnost: 250 g. Počet prutů: 53/8. Materiál: sklolaminát, ocel, hliník, polyester.Dámský skládací deštník Mini Fiber UniMechanický systémNízká hmotnostIdeální do kabelkyPoslední dva díly sklolaminátové – obstojí i ve větruBarevně ladící rukojeť s polyesterovým potahemŠiroká střechaPotah odolný změnám vlhkosti a teplot (nesráží se) Dámský skládací deštník Mini Fiber Uni značky Doppler.

Dámský skládací deštník Mini Fiber Uni – odolný proti změnám teplot a vlhkosti, mechanický systém, poslední dva díly sklolaminátové – obstojí i ve větru – počet prutů: 53/8. ocel, hliník, sklolaminát, polyester.